SOSKIN Purifying mask

SOSKIN
3760019120430
22,99
Kas tas ir?

Kā bērnu aprūpes maska ir ideāli piemērota gandrīz visiem vecuma un ādas tipiem (izņemot sausu). Sniedz ārstniecisku darbību treknajai un kombinētajai ādai, cīnās ar izbērumiem un samazina recidīvu biežumu. Satur sēru un zaļu mālu, kas efektīvi absorbē ādas saluma pārpalikumu, regulē vizuālo dziedzeru funkciju, dziļi attīra poras, novērš iekaisumus, izlīdzina sejas krāsu, atjauno minerālbilanci, tonusu un ādas imunitāti. Sēra ir antibakteriāla un pašregulējoša ietekme, tā ir lieliska antiseptiķe. Laktobaktērijas stimulē ādas imūnfunkcijas. Trio eļļa atjauno hidrolipīdu mantiju.

Kā izmantot?

Nanesita ar resnu kārtu uz attīrīta ādas. Atstājiet 10 -15 minūtes. Nomazgājiet siltu ūdeni. Izņemiet pārpalikumu ar salveti, samitrinātu ūdeni. Izmantojiet 2 reizes nedēļā.

Bērnu aprūpe – 1 reizi nedēļā.
Treknajai un kombinētajai ādai, kas tiecas uz iekaisuma procesiem – 2 reizes nedēļā.

Sastāvdaļas?

Sēra (0,015%), zaļais māls (2%), kaolīns (5%), dabīgās minerālsastāvdaļas, alantoīns, dedzināšanas eļļa un kviešu, laktobaktērijas, kokosa ekstrakts, vitamīns (Tokoferols), citronskābe. 

Tilpums: 60ml

Skatīt arī
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Vārds / Uzvārds
E-pasta adrese
Tālrunis
Tehnisku iemeslu dēļ sistēma neredz dažas pilsētas. Ja Jūs neatradāt savu pilsētu, izvēlieties Rīgu. Piegāde tiek veikta saskaņā ar izvēlēto pakomātu
Piegādes adrese
(nav obligāts)
*veicot pasūtījumu, jūs piekrītat mūsu privātuma politikai
Izlase
Made on
Tilda