WS Self-Dissoning Microneedle Patches

Wrinkles Schminkles
9348441002223
49,50
99,00
Apraksts
Īpašības

Apraksts

Wrinkles Schminkles paššķīstošie mikroadatu plāksteri izmanto inovatīvu tehnoloģiju, lai tieši ievadītu aktīvās sastāvdaļas dziļāk ādā, kuras bieži vien ir grūti uzsūcas. Mūsu mikroadatas plāksteri nesāpīgi iesūcas ādā, iepludinot kolagēnu, hialuronskābi, kofeīnu un peptīdus, nodrošinot ilgstošāku grumbu mazināšanas efektu.

Ar 1800 mikroadatām plāksteri darbojas, pašizšķīdinot un atbrīvojot aktīvās sastāvdaļas ādas dermālajos slāņos, lai izlīdzinātu smalkās līnijas un grumbas.

Mūsu mikroadatas ir izstrādātas tā, lai tās ietilptu zem acīm, ap muti vai pieres vidusdaļā, un tās ir veidotas no kristalizētas hialuronskābes, kofeīna, kolagēna un peptīdiem. Šī novatoriskā tehnoloģija ļauj aktīvajām sastāvdaļām katrā mikroadatā iekļūt epidermā un izšķīst, piepildot un papildinot šūnas.

Mikroadatas ir veidotas no kristalizētas hialuronskābes, kofeīna, kolagēna un peptīdiem, un tās ir piemērotas lietošanai zem acīm, ap muti vai pierei. Šī inovatīvā tehnoloģija ļauj aktīvajām sastāvdaļām iekļūt epidermā un izšķīst, izlīdzinot un atjaunojot šūnas.

PIEPILDA ar kolagēnu
Padara ādu gludāku un tvirtāku, vienlaikus veicinot ādas elastību.

Īpašības

Apakškategorija: Acu zonai

Kategorija: Sejai

Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Vārds / Uzvārds
E-pasta adrese
Tālrunis
Piegādes adrese
(piegādei ar kurjeru)
*veicot pasūtījumu, jūs piekrītat mūsu privātuma politikai
Izlase
Made on
Tilda