WS *Forehead Wrinkle Patches

Wrinkles Schminkles
9348441000083
24,50
49,00
Apraksts
Īpašības

Apraksts

Kādreiz no pieres grumbām un līnijām bija grūti atbrīvoties! Wrinkles Schminkles daudzkārt lietojamie pieres grumbu izlīdzinošie plāksteri izgatavoti no 100 % medicīniskā silikona, lai sniegtu jums maksimālu pieres liftingu!

Neatkarīgi no tā, vai to izraisījusi novecošanās, atkārtotas sejas kustības, izmantojot sejas muskuļus, vai miega stāvoklis, pieres plāksteri novērsīs visas pieres grumbas, krunciņu līnijas vai uzacu grumbas. Vienlaikus grumbu izlīdzinošie plāksteri atbalsta ādas dabisko spēju mitrināt ādu, saglabā mitrumu, stimulē asinsriti un palīdz veicināt kolagēna - šī svarīgā proteīna, ko mēs zaudējam, ādai novecojot - ražošanu.

Padoms: Izmantojiet plāksterus ilgāk, izmantojot mūsu īpaši izstrādāto silikona plāksteru tīrīšanas līdzekli, pagarinot to kalpošanas laiku.

Labākam rezultātam: Lietojiet to kopā ar  InfuseFAST™ sejas masku, lai ādā ievadītu serumu, kas bagātināts ar kolagēnu, peptīdiem un hialuronskābi, lai uzlabotu ādas tvirtumu, mitrinātu un samazinātu nevienmērīgu ādas toni.

Īpašības

Apakškategorija: Plāksteri

Kategorija: Sejai

Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Vārds / Uzvārds
E-pasta adrese
Tālrunis
Piegādes adrese
(piegādei ar kurjeru)
*veicot pasūtījumu, jūs piekrītat mūsu privātuma politikai
Izlase
Made on
Tilda