ANESI LAB EPIGENESSE Revitalizing Day Cream

Anesi
8431034002784
33,20


Komponentes:


Apraksts
Sastāvdaļas
Īpašības

Apraksts

Aktīvām vielām bagāts dienas krēms, kas izstrādāts, lai saglabātu jauneklīgu ādas izskatu. Inovatīvas epiģenētiskās sastāvdaļas ierobežo epigenomu izmaiņas, lai atjaunotu, samazinātu grumbu parādīšanos un atdzīvinātu ādu. Biokeramīdi nodrošina ādas barošanu un mitrināšanu visas dienas garumā. Lietošana: uzklājiet katru dienu uz rūpīgi attīrītas sejas un kakla ādas atsevišķi vai pēc atjaunojošā seruma.

Sastāvdaļas

Epigenomyl® Calendula ziedu aktīvās vielas: Klīniski pierādīts, ka tās cīnās pret ādas novecošanos. Tas atdzīvina epigenomu, lai no jauna aktivizētu ādas jaunību. Telosense® Biofunctional: Hidrolizēts raugs un sojas proteīni palīdz aizsargāt telomēru stabilitāti, uzlabojot ādas izskatu un samazinot grumbas. Bio-Ceramidyl Pure: Aizsargā epidermu, saglabājot ādas barjeras integritāti. Argana eļļa: 80% EFA baro, atjauno un atjauno. Šī sviests: bagāts ar taukskābēm, lai mitrinātu, aizsargātu un saglabātu ādas elastību.

Īpašības

Kategorija: Sejai

Apakškategorija: Krēmi

Apakškategorija: Anti Age

Tilpums: 50ml

Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Vārds / Uzvārds
E-pasta adrese
Tālrunis
Tehnisku iemeslu dēļ sistēma neredz dažas pilsētas. Ja Jūs neatradāt savu pilsētu, izvēlieties Rīgu. Piegāde tiek veikta saskaņā ar izvēlēto pakomātu
Piegādes adrese
(nav obligāts)
*veicot pasūtījumu, jūs piekrītat mūsu privātuma politikai
Izlase
Made on
Tilda