WS Silicone patch Cleanser 60ml

Wrinkles Schminkles
9348441000052
35,00
Apraksts
Kā izmantot?
Īpašības

Apraksts

Izmantojiet silikona plāksteru optimālo lietošanas reižu skaitu - pagariniet to kalpošanas laiku ar mūsu silikona plāksteru tīrīšanas līdzekli.

Silikona plāksteru tīrīšanas līdzeklis ir īpaši izstrādāts, lai notīrītu atkārtoti lietojamos silikona plāksterus, nesabojājot līmi. Plāksteru tīrīšanai nelietojiet ziepes vai citus tīrīšanas līdzekļus, jo tie var sabojāt silikona plāksteru līmi.

Grumbu izlīdzinošajos silikona plāksteros tiek izmantota 100% medicīniskā līme, kas tos notur vietā, ērti pieguļot ādai. Tas nozīmē, ka tos noņemot, var nolobīties atmirušās ādas šūnas vai putekļu daļiņas, kas var traucēt līmei, neļaujot tiem pilnībā piestiprināties.

Vienkārši notīriet silikona plāksterus ar silikona plāksteru tīrīšanas līdzekli aptuveni reizi nedēļā (vai kad vien nepieciešams) un uzglabājiet tos uzglabāšanas loksnē, kas pievienota grumbu izlīdzināšanas plāksteriem.

Kā izmantot?

1. Lietojiet nelielu daudzumu tīrīšanas līdzekļa, kad uz plāksteriem ir sakrājušies putekļi, atmirušās ādas šūnas vai tie sāk zaudēt lipīgumu.
2. Noskalojiet plāksterus zem remdena ūdens un novietojiet uz augšu, lai nožūtu.
3. Kad tas ir nožuvis, uzglabājiet to ar attēlu uz leju uz uzglabāšanas lapas.

Īpašības

Apakškategorija: Plāksteri

Kategorija: Sejai

Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Vārds / Uzvārds
E-pasta adrese
Tālrunis
Piegādes adrese
(piegādei ar kurjeru)
*veicot pasūtījumu, jūs piekrītat mūsu privātuma politikai
Izlase
Made on
Tilda