WS *Mouth & Lip Wrinkle Patches

Wrinkles Schminkles
9348441000021
49,00
Apraksts
Īpašības

Apraksts

Marionetes līnijas, lūpu līnijas, smēķēšanas līnijas, žokļu līnijas un mutes grumbiņas ir grūti novēršamas. Par laimi, mūsu atkārtoti lietojamie mutes un lūpu grumbu izlīdzinošie plāksteri var palīdzēt!

Mūsu silikona plāksteri, kas izgatavoti ASV no 100% medicīniskā silikona, darbojas, ērti apņemot jūsu ādu un novēršot smieklu līniju, vertikālo lūpu līniju vai jebkādu grumbu veidošanos ap muti un esošo līniju saspiešanu. Vienlaikus plāksteri atbalsta ādas dabisko spēju mitrināt ādu, saglabā mitrumu, stimulē asins plūsmu un palīdz veicināt kolagēna - šī svarīgā proteīna, ko mēs zaudējam, ādai novecojot - ražošanu.

Plāksterus var nēsāt miega laikā vai jebkurā diennakts laikā, lai izlīdzinātu smalkās grumbiņas un grumbiņas pirms grima uzklāšanas.

Dermatologi, kosmētikas ārsti un skaistumkopšanas mediji visā pasaulē iesaka tos kā alternatīvu smaida liftinga operācijai vai injekcijām, un tie lieliski darbojas arī kopā ar jebkādām injekciju vai līniju aizpildīšanas procedūrām.

Padoms: Izmantojiet savus plāksterus ilgāk, izmantojot mūsu īpaši izstrādāto silikona plāksteru tīrīšanas līdzekli, kas paredzēts plāksteru tīrīšanai, pagarinot to kalpošanas laiku, lai jūs varētu tos izmantot pēc iespējas vairāk reizes.

Labākam rezultātam: Lietojiet to kopā ar InfuseFAST™ sejas masku, lai ādā ievadītu klīniskās kvalitātes serumu, kas bagātināts ar kolagēnu, peptīdiem un hialuronskābi, lai uzlabotu ādas tvirtumu, mitrinātu un samazinātu nevienmērīgu ādas toni.

Īpašības

Apakškategorija: Plāksteri

Kategorija: Sejai

Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Vārds / Uzvārds
E-pasta adrese
Tālrunis
Piegādes adrese
(piegādei ar kurjeru)
*veicot pasūtījumu, jūs piekrītat mūsu privātuma politikai
Izlase
Made on
Tilda