RAZZO Effortless 250ml

Razzo haircare
5060730530050
20,63
29,47
Aizsargājošs matu aerosols
Bez piepūles
Kāpēc tas patīk?
Kā izmantot?
Sastāvdaļas
Īpašības

Bez piepūles

Mīliet matu veidošanu ar fēnu vēl ilgi, izmantojot mūsu uzlabojošo un aizsargājošo aerosolu noslēguma posmam.

Kāpēc tas patīk?

Efektīvi mati, minimāla piepūle. Spoguļveida spīdumam un gludai žāvēšanai ar fēnu un absolūti bez pūkošanās līdz pat trīs mazgāšanas reizēm (jā!) Bez piepūles. Inovatīvā formula prasmīgi aptver matus ar vieglu, neredzamu kārtiņu, kas ierobežo sprogas, pūkošanos un pārvērš sausus, viļņainus un cirtainus matus glītā, salona cienīgā izskatā. Bagātināts ar aktīvām vielām, tostarp greznām mežrozīšu un argāna eļļām, kas darbojas kā mini keratīna procedūra, efektīvi aizsargājot matus no mitruma, pasargājot no karstuma veidošanas instrumentiem un uzlabojot matu žāvēšanas rezultātus, lai mati izskatītos lieliski ilgāk.

Kā izmantot?

Bagātīgi uzklājiet uz mitriem matiem, pa daļām, lai nodrošinātu, ka mati ir pilnībā pārklāti, un izžāvējiet ar fēnu. Lai iegūtu maksimālu rezultātu, lietojiet vienu, papildus līdzekļus uzklājiet tikai tad, kad mati ir pilnībā izžuvuši. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, vispirms izmantojiet Effortless trīs mazgāšanas reizes pēc kārtas, pēc tam ik pēc 3-4 mazgāšanas reizēm.

Sastāvdaļas

Mežrozīšu sēklu eļļa

Ar antioksidantiem bagātā mežrozīšu eļļa palīdz aizsargāt matus no vides agresoriem, piemēram, saules gaismas un piesārņojuma, kā arī veicina matu augšanu.


Argāna eļļa

Piepildīta ar vitamīniem, omega un antioksidantiem, lai izlīdzinātu, stiprinātu un atjaunotu, šī vērtīgā eļļa ir obligāti jāizmanto sausiem, bojātiem un krāsotiem matiem.

Īpašības

Apakškategorija: Aerosoli

Kategorija: Matiem

Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Vārds / Uzvārds
E-pasta adrese
Tālrunis
Piegādes adrese
(piegādei ar kurjeru)
*veicot pasūtījumu, jūs piekrītat mūsu privātuma politikai
Izlase
Made on
Tilda