RAZZO 10 in1 250ml

Razzo haircare
18,15
25,93
Matu līdzeklis 10 in 1
Kas tas ir?
Kāpēc tas patīk?
Kā izmantot?
Sastāvdaļas
Īpašības

Kas tas ir?

Iepazīstaties ar strādīgāko matu transformatoru. Kāpēc gan izmantot produktu, kas veic tikai vienu darbību, ja tas var veikt 10?

Kāpēc tas patīk?

Mūsu revolucionārais nenomazgājamais matu kopšanas krēms sniedz daudz vairāk. Bagātināts ar dabīgām eļļām, zīda ekstraktiem, augu izcelsmes sastāvdaļām un jaunās paaudzes kompleksiem, šis brīnišķīgi vieglais un barojošais sastāvs paveic visu, sākot no iekšējā spēka līdz ārējam skaistumam. Uzsmidziniet, atstājiet un izbaudiet 10 priekšrocības: mitrina, cīnās ar pūkošanos, novērš matu galu šķelšanos, piešķir spīdumu, stiprina, aizsargā no karstuma to veidošanas laikā, atjauno bojātus matus, nodrošina antioksidantu aizsardzību, palielina apjomu un efektīvi atšķetina tos.

Kā izmantot?

Labi sakratiet un vienmērīgi izsmidziniet uz tīriem, ar dvieli nosusinātiem matiem. Neizskalot, tas burvīgi iedarbosies, kamēr jūs turpināsiet savu dienu. Vienkārši atstājiet uz matiem un veidojiet kā parasti.

Sastāvdaļas

X-HP

Ja nevarat iztikt bez fēna un matu taisnotāja, šī sastāvdaļa ir paredzēta tieši jums, jo tā nodrošina nepārspējamu aizsardzību pret termiskās ieveidošanas kaitīgās ietekmes, kā arī uzlabo matu stāvokli.

 

Argāna eļļa

Piepildīta ar vitamīniem, omega un antioksidantiem, lai izlīdzinātu, stiprinātu un atjaunotu, šī vērtīgā eļļa ir obligāti jāizmanto sausiem, bojātiem un krāsotiem matiem.

 

Linsēklu eļļa

Baro sausus un trauslus matus ar omega-3 taukskābēm un olbaltumvielām, padarot tos elastīgus, mīkstus un spēcīgus.

 

Keratīns

Keratīns ir brīnumaina matu sastāvdaļa, kas palīdz atjaunot bojāto matu šķiedru olbaltumvielu struktūru, novērš lūšanu un karstuma radītos bojājumus, vienlaikus izlīdzinot un stiprinot tos.

 

Makadāmijas eļļa

Bagāta ar taukskābēm, sausie un bojātie mati uzsūc makadāmijas eļļas vērtīgās vielas, nenoslogojot.

 

Zīda ekstrakts

Ļauj matiem saglabāt mitrumu, un, protams, maigus un zīdaini gludus.

 

Jūras aļģu ekstrakts

Palīdz matiem atjaunoties un augt stiprākiem, pateicoties spēcīgajai taukskābju, vitamīnu un minerālvielu kombinācijai.


UV filtri

Saules gaismas ietekmē mati izžūst un krāsa izbalē, tāpēc esam pievienojuši UV aizsardzību, lai palīdzētu pasargāt matus no iespējamiem bojājumiem.

Īpašības

Apakškategorija: 10in1

Kategorija: Matiem

Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Vārds / Uzvārds
E-pasta adrese
Tālrunis
Piegādes adrese
(piegādei ar kurjeru)
*veicot pasūtījumu, jūs piekrītat mūsu privātuma politikai
Izlase
Made on
Tilda