RAZZO Elixir 125ml

Razzo haircare
5060730530036
20,63
29,47
Matu eliksīrs
Kas tas ir?
Kāpēc tas patīk?
Kā izmantot?
Sastāvdaļas
Īpašības

Kas tas ir?

Jūs esat tikai pāris pilienu attālumā no skaisti mirdzošiem matiem.

Kāpēc tas patīk?

Mūsu maģiskais, daudzfunkcionālais eliksīrs acumirklī atdzīvina un izdaiļo nogurušus, novājinātus matus. Šis ārstnieciskais eliksīrs izgatavots no ekskluzīva vērtīgās argāna eļļas un mežrozīšu eļļas kompleksa, aizsargā, mīkstina un atjauno matus, veicina keratīna veidošanos matos, lai tie būtu īpaši spēcīgi un spīdīgi. Vēl labāk? Rezultāti ir satriecoši, vieglā un zīdainā tekstūra iesūcas matos nemanāmi, nepadarot tos smagus un taukainus

Kā izmantot?

Pēc mazgāšanas ar šampūnu izspiediet 1-2 pumpīša dozas uz plaukstas un uzklājiet uz mitriem vai slapjiem matiem, sākot no matu vidus līdz galiņiem. Izžāvējiet un veidojiet.

Sastāvdaļas

Argāna eļļa

Piepildīta ar vitamīniem, omega un antioksidantiem, lai izlīdzinātu, stiprinātu un atjaunotu, šī vērtīgā eļļa ir obligāti jāizmanto sausiem, bojātiem un krāsotiem matiem.

  

Mežrozīšu sēklu eļļa

Ar antioksidantiem bagātā mežrozīšu eļļa palīdz aizsargāt matus no vides agresoriem, piemēram, saules gaismas un piesārņojuma, kā arī veicina matu augšanu.

 

E vitamīns

Šī apbrīnojamā eļļa stimulē augšanu un palīdz novērst matu lūšanu un šķelšanos.

 

Rīcineļļa

Rīcineļļa paātrina matu augšanu, ir bagāta ar antioksidantiem, kas veicina keratīna veidošanos matos, padarot to spēcīgākus un gludākus, kā arī mazina to pūkošanos.

Īpašības

Apakškategorija: Eliksīri

Kategorija: Matiem

Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Vārds / Uzvārds
E-pasta adrese
Tālrunis
Piegādes adrese
(piegādei ar kurjeru)
*veicot pasūtījumu, jūs piekrītat mūsu privātuma politikai
Izlase
Made on
Tilda